Praca na produkcji, dla chcących sobie dorobić M/K.

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Work Service Czech s.r.o.
Miejsce pracy: Cieszyn, Skoczów, Wisła
Numer referencyjny: T/PP/DPC/09/18
Rodzaj pracy: Dodatkowa, Tymczasowa, Sezonowa
Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
Opcje dodatkowe: Dla studentów

Kim jesteśmy:

Work Service Czech s.r.o. to międzynarodowa agencja, która zajmuje się doradztwem personalnym i pośrednictwem pracy. Wpis do czeskiego rejestru firm o numerze 26818426. Gwarantujemy ponadstandardową opiekę nad klientami i poszukującymi pracy. W krótkim czasie zapewnimy Ci pracę odpowiadającą Twoim potrzebom lub doradzimy Ci, jak taką znaleźć.

Nasz klient jest producentem komponentu w branży automotive. W związku ze zwiększonymi zamówieniami, aktualnie poszukujemy operatorów/ek produkcji.

Oferta idealna dla:

– studentów/studentek

– osób chcących sobie dorobić

Praca znajduje się tuż przy granicy polsko-czeskiej, w Trzyńcu.

Obowiązki:

Montaż elementów na półautomatycznych liniach produkcyjnych.

Kontrola jakości wykonanych komponentów.

Prace porządkowe.

Wymagania:

Dyspoycyjność 2-3 razy w tygodniu.

Zmotoryzowanie.

Dobra kondycja fizyczna.

Zatrudnienie w oparciu o czeską umowę zlecenie.

Wynagrodzenie kształtuje się w okolicach 1.800 PLN brutto/miesięcznie.

Pomoc w załatwieniu formalności.

Opieka koordynatora w języku polskim.