Praca na produkcji

Oferta pracy z dnia: 2017/05/18
Oferta ważna do dnia: 2017/06/18
Pracodawca: Seito
Miejsce pracy: Warszawa (Targówek)
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa, Tymczasowa, Inna, Sezonowa
Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
Opcje dodatkowe: Dla studentów

Opis firmy:Jesteśmy firmą od lat działającą w obszarze produkcji.  Świadczymy usługi dla największych światowych marek.

Dbamy o najwyższe standardy bezpieczeństwa pracy.

Pracujemy w zgranym i przyjaznym zespole. DOŁĄCZ DO NASZEJ KADRY!Obowiązki:

– pakowanie paczek z pieluchami do kartonów oraz układanie ich na paletach zachowując standardy bezpieczeństwa oraz jakościWymagania:

– zaangażowanie w powierzone obowiązki,

– dyspozycyjność, punktualność,

– nie wymagamy doświadczenia.

– stabilne zatrudnienie na terenie międzynarodowego koncernu,

– możliwość rozwoju i awansu,

– dodatkowe ubezpieczenie na życie,

– prywatna opieka medyczną i/lub kartę sportową FITPROFIT,

– praca w przyjaznym i zgranym zespole oraz codzienne wsparcie kadry kierowniczej,

– praca w systemie 3-zmianowym,

– zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia.

Email: rekrutacja.warszawa@seito.pl