Praca na produkcji

Oferta pracy z dnia: 2017/04/20
Oferta ważna do dnia: 2017/05/21
Pracodawca: In Person Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Katwijk
Rodzaj pracy: Sezonowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy:  Biuro pośrednictwa pracy In Person specjalizuje się
w zatrudnianiu pracowników tymczasowych, delegowaniu personelu do pracy oraz werbowaniu i selekcji pracowników dla wszystkich branż.
Służymy pomocą firmom ze wszystkich sektorów: od hotelarstwa
i gastronomii po informatykę, od logistyki po technikę, od opieki zdrowotnej po usługi biznesowe i inne.

     Firma In Person nawiązuje ze swoimi zleceniodawcami bliską współpracę w celu zapewnienia im jak najlepszych rozwiązań
w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi. Jesteśmy w stanie to osiągnąć dzięki bogatemu doświadczeniu, zaangażowaniu
i fachowości naszego personelu. Nasze wyjątkowe podejście polega na obsłudze naszych klientów w sposób indywidualny
i rzeczowy. Obowiązki:- Pakowanie ryb do plastikowych pojemników
– Sortowanie ryb
– Maszynowe filetowanie rybWymagania:- Sprawność fizyczna
– Chęć do pracyPraca sezonowa od 26.05.2017 na około 5-6 tyg.
– Stawka 10 euro brutto na godzinę
– Zakwaterowanie
– Ubezpieczenie
– Opieka polskiego koordynatora

Kontakt:
Solna 1 /2
Racibórz
324191876
324153430
Email: info@inperson.pl