Praca na plaży, wakacyjna praca, Łeba

Branża: Inne
Oferta pracy z dnia: 2017/06/15
Oferta ważna do dnia: 2017/07/16
Pracodawca: Andrzej
Miejsce pracy: Łeba, Lębork, Wicko
Oferowane wynagrodzenie brutto: 2000
Rodzaj pracy: Sezonowa
Forma zatrudnienia: Inna

Obowiązki:

・ Przyjmiemy młodych ambitnych mężczyzn od lat 17 do sprzedaży artykułów spożywczych takich jak; gotowana kukurydza, mrożona kawa, orzeszki w karmelu, popcorn, nachos itp., na plaży w Łebie.
・ Handel prowadzimy od lipca do końca sierpnia. Istnieje możliwość przyjazdu do nas na krótszy okres. Praca ze względu na swój charakter odbywa się jedynie w dni pogodne i trwa przeciętnie 6 godzin.

Oferujemy:

・ Wynagrodzenie zależne od ilości sprzedanych produktów (prowizja), otrzymywane każdego przepracowanego dnia. Dla osób handlujących w sposób rzetelny przewidziana jest premia.
・ Pomagamy w znalezieniu taniego noclegu. Zwracamy koszty dojazdu do okolicznych mieszkańców. Mile widziane grupki osób. Prowadzimy legalną sprzedaż na wyłączność.

Wymagania:

・ Wymagamy przede wszystkim; dobrej sprawności fizycznej i wytrzymałości, gdyż prowadzenie sprzedaży na plaży w upalne dni nie należy do najlżejszych czynności. Jednak wysokie zarobki w pełni rekompensują włożony wysiłek. Posiadanie aktualnej książeczki zdrowia będzie dodatkowym atutem.

Serdecznie zapraszamy!

504391285
Email: jenorek@icloud.com