Praca dla kobiet przy różach w szklarni od zaraz!

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: jobland.pl
Miejsce pracy: Haga
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa, Tymczasowa, Inna, Sezonowa

Opis firmy:

Dla naszego klienta, firmy specjalizującej się w pracach szklarniowych na terenie Holandii poszukujemy osoby mogącej podjąć pracę od zaraz, wyjazd w najbliższy weekend!!

Obowiązki:

Praca na szklarni przy, pielęgnacji, ścinaniu i sortowaniu róż.

Wymiar godzinowy pracy w zależności od zapotrzebowania pracodawcy, około 40 godzin tygodniowo, 6 dni w tygodniu, praca również w weekendy ( do 12:00)

Jeden dzień w tygodniu wolny – grafik wewnętrzny szklarni.

Wymagania:

– Możliwość wyjazdu od zaraz, warunek konieczny!!

– Wzrost co najmniej 165cm (trzeba obrywać dzikie odrosty róż i osoby niższe mogą mieć z tym problem),

– Gotowość do podjęcia pracy co najmniej na 3 miesiące (preferowane osoby mogące zostać dłużej),

– Pracodawca nie pokrywa kosztu przejazdu do Holandii, przejazd należy zorganizować we własnym zakresie, możemy pomóc w znalezieniu odpowiedniego połączenia,

– Bardzo dobry stan zdrowia, brak przeciwwskazań do wykonywania pracy fizycznej w szklarni,

– Doświadczenie w podobnej pracy lub/i w sektorze ogrodniczym/zielonym,

– Podstawowa znajomość j.angielskiego.

– opieka koordynatorów na miejscu w języku polskim,

– stawka godzinowa dla osób powyżej 21 roku życia – 9,12 euro, niedziela płatna 150% stawki podstawowej, wypłaty tygodniowe,

– zjazdy do Polski co 3 miesiące, na 2 lub 3 tygodnie,

– zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową zapewniającą świadczenia socjalne, ubezpieczenie zdrowotne, odprowadzane składki emerytalne,

– zakwaterowanie na terenie Holandii, domy jednorodzinne, pokoje 2 osobowe odciągane z wypłaty 75,00 euro tygodniowo,

Prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem oraz informacją na temat wzrostu WYŁĄCZNIE przez osoby mogące rozpocząć pracę od zaraz na: s.prokop@jobland.pl