Praca biurowa od 13,70 zł/h+ premie za zamówienia

Oferta pracy z dnia: 2018/01/30
Oferta ważna do dnia: 2018/03/02
Pracodawca: Liberty Poland S.A
Miejsce pracy: Chorzów
Oferowane wynagrodzenie brutto: 2600
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa, Tymczasowa, Inna, Sezonowa
Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
Opcje dodatkowe: Dla studentów

Jeśli nie masz uprzedzeń w kontakcie z ludźmi wiesz, że potrafisz sprzedawać i chciałbyś pracować, zapraszamy do współpracy z firmą Liberty Poland S. A.

Wymagania:
– kultura osobista
– brak oporów w kontakcie z ludźmi
– miły głos
– umiejętność obsługi komputera
– zaangażowanie w powierzone obowiązki

Prowadzimy profesjonalne szkolenia, które w pełni przygotują Cię do samodzielnej pracy 🙂

OFERUJEMY:
– możliwość STABILNEJ pracy
– narzędzia pracy: stanowisko pracy, komputer, bazę danych, słuchawki
– wynagrodzenie STAŁE od 13,70-17,35 zł/godz.
– ATRAKCYJNE premie sprzedażowe – nawet do 4000 zł
– dodatkowe PROWIZJE KWARTALNE
– możliwość ROZWOJU: lider, koordynator, weryfikator, specjalista ds jakości rozmów, wsparcie IT, analityk, wsparcie Działu Rekrutacji, Biuro Obsługi Klienta
– miłą ATMOSFERĘ: chilloutroom, piłkarzyki, kinekt, ekspres do kawy do dyspozycji pracowników, ciepłe posiłki, długie przerwy co 2 godziny
– ELASTYCZNE godziny pracy// jeżeli jesteś uczniem, studentem – uruchamiamy dla Ciebie pracę w godzinach popołudniowych

odwiedź nas na FB: facebook.com/LibertyCallCenter

OBOWIĄZKI:
– kontakt telefoniczny z Klientem Cyfrowego Polsatu w celu zaproponowania dodatkowego rozwiązania

Nie zwlekaj wyślij do Nas swoje CV 🙂
Kto szuka ten znajdzie 🙂
Rozmowę kwalifikacyjną możesz mieć już jutro !

Kontakt:
Katowicka 47
Chorzów
605991160
605991160
Email: anna.matusik@liberty.eu