Pomocnik magazynowy

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Zimmermann Personalservice
Miejsce pracy: Schkeuditz k. Lipska
Rodzaj pracy: Stała, Tymczasowa, Sezonowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Opcje dodatkowe: Dla studentów

Zimmermann Personalservice GmbH

Zimmermann Personalservice GmbH jest niemiecką agecją pracy tymczasowej z siedzibą w Dreznie, Lipsku i Erfurcie.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

 Pomocnik Magazynu (120-130h w miesiącu)

Obowiązki:

– załadunek, rozładunek palet/kontenerów

– sortowanie przesyłek

Wymagania:

komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego (warunek konieczny)

– prawo jazdy oraz własny samochód będzie dodatkowym atutem

– pierwsze doświadczenie w pracy na magazynie będzie dodatkowym atutem

– gotowość do pracy na nocną zmianę

– gotowość do pracy w weekendy i dni świąteczne

– zaangażowanie w pracy

– umiejętność pracy w zespole

stawka przeciętna 10,20 €/h brutto (wraz z dodatkiem nocnym)

– niemiecka umowa o pracę

– moźliwość rozwoju zawodowego oraz podoszenia kwalifikacji

– dodatek urlopowy i świąteczny

– korzystne zakwaterowanie w pobliźu miejsca pracy

Informacje dodatkowe:

Jezeli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą proszę o przesłanie swojej aplikacji (CV+ list motywacyjny w języku niemieckim lub angielskim) na:

info-schkeuditz@zimmermann-personalservice.de