Pomocnik elektromontera

Oferta pracy z dnia: 2018/07/11
Oferta ważna do dnia: 2018/08/11
Pracodawca: P.W. SAKO Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łódź
Rodzaj pracy: Stała, Sezonowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sako Sp. z o.o. to specjalistyczna firma elektroinstalacyjna z długoltenim doświadczeniem. Naszym głównym atutem jest kompleksowość oferowanych usług przy zachowaniu najwyższych norm jakościowych.

W związku z rozwojem naszej firmy szukamy osoby na stanowisko: Pomocnik elektromontera

Opis stanowiska: Wsparcie elektromonterów przy montażu instalacji elektrycznych i teletechnicznych, w szczególności: montaż tras kablowych i osprzętu

Wymagania: zdolności manualne; umiejętność pracy zespołowej; doswiadczenie na stanowisku elektromontera mile widziana

Oferujemy:

-zatrudnienie na umowę o pracę

-dostosowanie zakresu obowiązków do posiadanych kwalifikacji

-możliwość nauki zawodu

-przyjazną atmosferę

-atrakcyjne wynagrodzenie

-dofinansowanie zajęć sportowych

Oferta pracy jest skierowana zarówno do osób, które szukają pracy na okres wakacji jak i tych, którzy chcieliby zostać z nami na dłużej i rozwinąć swoje kompetencje w zakresie elektroenergetyki

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez P.W. SAKO Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Kontakt:
ul.Papiernicza 7D
Łódź
Email: rekrutacja@sako.pl