Pomoce kuchenne

Oferta pracy z dnia: 2017/04/19
Oferta ważna do dnia: 2017/05/20
Pracodawca: E&A Agencja Zatrudnienia
Miejsce pracy: Amsterdam
Rodzaj pracy: Stała, Tymczasowa, Inna, Sezonowa

Opis firmy:

E&A to międzynarodowa agencja zatrudnienia z kilkunastoletnim doświadczeniem w zakresie pośrednictwa pracy. Szukasz stabilnej i dobrze płatnej pracy w Holandii lub Belgii? Świetnie, jesteś we właściwym miejscu! Zaoferujemy Ci szereg kompleksowych usług począwszy od załatwienia wszelkich niezbędnych formalności, poprzez zorganizowanie transportu i zakwaterowania, aż po doradztwo i pomoc w okresie zatrudnienia. Sprawdź nasze oferty pracy i aplikuj na wybrane stanowisko, które najbardziej spełnia Twoje oczekiwania. Zapraszamy!

Obowiązki:

Dla naszego klienta w Amsterdamie, zajmującego się zaopatrzeniem linii lotniczych w produkty spożywcze, które konsumowane są na pokładach samolotów pasażerskich, poszukujemy osób do działu kuchnia. Praca polega na pakowaniu i układaniu artykułów spożywczych (sałatki, kanapki, owoce itp.) na plastikowych tackach. Praca odbywa się w temperaturze około 5 stopni Celsjusza.

Wymagania:

  • stała współpraca
  • dobra znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
  • skrupulatność
  • pracodawca zagraniczny wymaga zaświadczenia o niekaralności
  • atrakcyjne i stabilne wynagrodzenie 9,62 €/h brutto + dodatki zmianowe(po przepracowaniu pół roku stawka podstawowa wzrasta do 11,07 €/h brutto);
  • dopilnowanie niezbędnych formalności związanych za zatrudnieniem;
  • odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne;
  • dodatek wakacyjny 8,00% dochodów brutto i urlopowy 10,39% dochodów brutto;
  • przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów;
  • cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce;
  • organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika;
  • rozliczenia podatkowe dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek