Pomoc kuchenna

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Sopocki Zdrój
Miejsce pracy: Sopot
Rodzaj pracy: Stała, Sezonowa
Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie, Inna
Opcje dodatkowe: Dla studentów

Szukamy osób z chęciami do pracy, dobrze zorganizowanych oraz dbających o czystość. Doświadczenie gastronomiczne nie jest wymagane.
Zatrudniamy ludzi a nie CV. Wiemy ze masz cechy, których nie można zmierzyć lub po prostu wpisać do życiorysu. Daj się poznać 🙂

1) Wymagania:

-Dobra organizacja pracy,

-Umiejętność pracy w zespole,

-Dyspozycyjność,

-Wysoka kultura osobista,

-Zaangażowanie w wykonywaną pracę.

2) Obowiązki:

-Sporządzanie potraw według ustalonych norm i receptur,

-Przygotowanie stanowiska pracy zgodnie z wymogami podstawowych zagadnień higieny, wymaganych od osób zatrudnionych przy produkcji żywności,

-Wykonywanie czynności związanych z przygotowaniem i wstępną obróbką artykułów spożywczych,

-Utrzymanie czystości naczyń, narzędzi, pomieszczeń kuchennych oraz zaplecza gastronomicznego.

3) Oferujemy:

-Pracę w przyjaznej atmosferze,

-Pracę w dynamicznym, otwartym zespole nastawionym na realizację ambitnych celów,

-Szansę na zdobycie doświadczenia zawodowego,

-Pracę w młodym zespole,

-Możliwość rozwoju i pogłębianie swojego doświadczenia,

-Wyżywienie.