Pokojowa

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Mar&Montania sp. z o.o.
Miejsce pracy: Ustronie Morskie
Oferowane wynagrodzenie brutto: 2500
Rodzaj pracy: Sezonowa
Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zatrudnimy Pokojowe – ośrodek wczasowy Wakacyjna Wioska w Ustroniu Morskim.

Oferujemy pracę z zakwaterowaniem dla pokojowych od czerwca do września 2017 w ośrodku wczasowym w Ustroniu Morskim.

Poszukujemy osób uśmiechniętych, pogodnych, lubiących pracę z ludźmi.

Zakres obowiązków:
Utrzymanie czystości oraz porządku na terenie obiektu,
Przygotowanie pokoi przed pobytem Gości

Od osób zainteresowanych oczekujemy:
Dobrego humoru i chęci do pracy,
Sprawności w wykonywaniu prac porządkowych,
Miłej aparycji

Oferujemy:
Pracę w przyjaznym klimacie,
Zakwaterowanie 200m od plaży,
Zróżnicowane godziny pracy umożliwiające korzystanie z nadmorskich uroków.

Poszukujemy osób, które pomogą nam sprawić aby Goście zarówno Ci młodsi jak i starsi wspaniale spędzili ten wakacyjny czas.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV
W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny.