POKOJOWA

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Angel Apartments
Miejsce pracy: Wrocław
Oferowane wynagrodzenie brutto: 1200
Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie, Inna

Firma Angel Apartments wynajmująca apartamenty na doby w systemie hotelowym w apartamentowcu Angel Wings w centrum Wrocławia poszukuje osoby na stanowisko Pokojowej.

Obowiązki:

Do obowiązków pokojowej będzie należało:

– sprzątanie apartamentów po wymeldowaniu się gości oraz w trakcie ich pobytu,

– sprzątanie z uwzględnieniem wysokich standardów czystości,

– informowanie przełożonego o brakach, usterkach w pokojach.

Wymagania:

Wymagana jest dyspozycyjność, praca również w święta oraz w weekendy. Praca jednozmianowa. Ofertę kierujemy do osób rzetelnych i sumiennych, o dużym zaangażowaniu w wykonywane obowiązki i wysokim poczuciu estetyki.

Oferujemy pracę na stanowisku pokojowej w sympatycznym zespole oraz satysfakcjonujące wynagrodzenie. Doświadczenie nie jest warunkiem koniecznym, aczkolwiek jest mile widziane. Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o przesyłanie CV na maila: kontakt@angelapartments.pl