Pakowanie zabawek/ praca od października 2019/ darmowe zakwarowanie

Oferta pracy z dnia: 2019/10/15
Oferta ważna do dnia: 2019/11/15
Pracodawca: Kirsch Services Sp. z o.o Sp. K
Miejsce pracy: Niemcy
Rodzaj pracy: Stała, Sezonowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kirsch Services numer certyfikatu KRAZ 12275 agencja ze specjalizacją w rekrutacji kandydatów w branży spożywczej i logistycznej tylko i wyłącznie na terenie Niemiec. Dzięki wieluletniemu doświadczeniu współpracujemy ze znanymi i sprawdzonymi producentami przetworów spożywczych oraz międzynarodowymi firmami logistycznymi. Uwzględniając osobiste plany życiowe kandydatów zapewniamy zawsze niemiecką umowę o pracę z pełnym dostępem do świadczeń socjalnych oraz opiekę organizacyjną na nowym miejscu pracy.

Aktualnie poszujemy pracownika do pakowania zabawek

Obowiązki:

  • pakowanie zabawek, artykułów
  • utrzymywanie czystości w miejscu pracy
  • lokacja towarow

Wymagania:

  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • chęć do pracy w systemie zmianowym
  • mile widziane doświadczenie na magazynie lub produkcji
  • mile widziene prawo jazdy kat. b oraz własny samochód
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowę na warunkach niemieckich
  • darmowe zakwaterowanie ( w pełni wyposażone)
  • umowę o pracę na niemieckich warunkach w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pełny pakiet socjalny
  • dodatki zmianowe
  • przyjazną atmosferę w miejscu pracy
  • opiekę polskiego koordynatora podczas całego okresu zatrudnienia

Informacje dodatkowe:

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi w procesie rekrutacji kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy

Kontakt:
Malinska 1
Gogolin
774462400
Email: ogloszenia@kirschgruppe.pl