Pakowanie towarów/darmowe mieszkanie/Pary

Oferta pracy z dnia: 2018/11/20
Oferta ważna do dnia: 2018/12/21
Pracodawca: Kirsch Services Sp. z o.o. Sp k.
Miejsce pracy: Crailsheim
Rodzaj pracy: Stała, Sezonowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kirsch Services Polska agencja ze specjalizacją w rekrutacji kandydatów w branży spożywczej i logistycznej tylko i wyłącznie na terenie Niemiec. Dzięki wieluletniemu doświadczeniu współpracujemy ze znanymi i sprawdzonymi producentami przetworów spożywczych oraz międzynarodowymi firmami logistycznymi. Uwzględniając osobiste plany życiowe kandydatów zapewniamy zawsze niemiecką umowę o pracę z pełnym dostępem do świadczeń socjalnych oraz opiekę organizacyjną na nowym miejscu pracy.

Aktualnie poszukujemy:

Pracownika produkcji

Obowiązki:

  • przygotowanie towaru
  • pakowanie artykułów

Wymagania:

  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • chęć do pracy  w systemie zmianowym
  • mile widziale doświadczenie w środowisku magazynowym lub produkcyjnym
  • mile widziane prawo jazdy kat.b, oraz własny samochód
  • atrakcyjne wynagrodzenie!!!
  • darmowe mieszkanie ( w pełni wyposażone, pokoje 2 osobowe)
  • umowę o pracę na niemieckich warunkach w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pełny pakiet socjalny
  • przyjazną atmosferę w miejscu pracy
  • opiekę polskiego koordynatora

Informacje dodatkowe:Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi w procesie rekrutacji kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o kontatk telefoniczny lub mailowy.

Kontakt:
Opolska 4
Krapkowice
774462404
Email: ogloszenia@kirschgruppe.pl