Pakowanie mebli / Praca od 12.06-23.07. 2018!!! atrakcyjne warunki

Oferta pracy z dnia: 2018/06/07
Oferta ważna do dnia: 2018/07/08
Pracodawca: Kirsch Services Sp. z o.o. Sp k.
Miejsce pracy: Rietberg
Rodzaj pracy: Stała, Sezonowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Firma Kirsch Services już od ponad 10 lat intensywnie wspiera osoby zainteresowane podjęciem pracy na terenie Niemiec. Dzięki zaangażowanej kadrze zatrudnienie znalazło już kilkaset osób w sektorze spożywczym i produkcyjnym. Aktualnie poszukujemy pracownika do naszego działu logistyki na stanowisko:

Pakowacz- praca od 12.06.2018 do 23.07.2018

Obowiązki:

  • przygotowanie towaru
  • pakowanie towaru

Wymagania:

  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • mile widziale doświadczenie w środowisku magazynowym lub produkcyjnym
  • mile widziane prawo jazdy kat.b, oraz własny samochód
  • atrakcyjne wynagrodzenie!!!
  • praca na okres 6 tygodni- do 23.07.2018!!!
  • darmowe mieszkanie ( w pełni wyposażone, pokoje 2 osobowe)
  • umowę o pracę na niemieckich warunkach w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pełny pakiet socjalny
  • przyjazną atmosferę w miejscu pracy
  •  opiekę polskiego koordynatora
Kontakt:
Opolska 4
Krapkowice
774462404
Email: ogloszenia@kirschgruppe.pl