Pakowacz

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: DAKO WORK Sp. z o. o. Sp. K.
Miejsce pracy: Hamburg, Berlin, Bindlach, Hannover, Bexbach
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Agencja Pracy Tymczasowej nr certyfikatu 7106
poszukuje pracowników magazynowych do pracy w Niemczech.

Zakres obowiązków:
Praca na magazynach oraz w branży produkcyjnej i logistyce. Praca zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego. Praca na terenie całych Niemiec – w różnych lokalizacjach.

Wymagania:

– chęć do wyjazdu i pracy,

– dyspozycyjność,

– mile widziany samochód,

Oferujemy:

– umowę o pracę,

– atrakcyjne wynagrodzenia – 9,27 – 11 euro brutto za godzinę pracy,

– ubezpieczenie zdrowotne,

– zagwarantowane zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy,

– zwrot kosztów paliwa, bądź biletów za dojazd do pracy z miejsca zakwaterowania,

– opiekę polskiego koordynatora,

– możliwość pracy w nadgodzinach,

– pracę tymczasową, w spółce o stabilnej pozycji na rynku pracy za granicą, z możliwością długoletniej współpracy