Opiekunka/Pielęgniarka do Pana Alfreda-1300 euro, Niemcy

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Agencja Zatrudnienia EFEKT Sp. z o.o. Sp.k.
Miejsce pracy: Wiesbaden, Niemcy
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa, Tymczasowa, Inna, Sezonowa
Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Opis firmy:

Agencja Zatrudnienia EFEKT poszukuje osób zainteresowanych podjęciem pracy w Niemczech na stanowisku:

Opiekunka osób starszych/ Pielęgniarka

Termin wyjazdu: od zaraz

Wynagrodzenie: 1300 € netto+ dodatek świąteczny

Miejscowość: Wiesbaden- Biebrich

Obowiązki:

Pan Alfred potrzebuje kompleksowej opieki osoby z doświadczeniem z chorobą Alzheimera. Jest osobą niesamodzielną, poruszającą się na wózku inwalidzkim. Potrzebuje wsparcia psychicznego i fizycznego ze strony opiekunki i rodziny. Jest dość szczupły, należy go motywować do jedzenia i picia. W opiece bardzo pomaga syn i dodatkowa opiekunka, która zajmuje się Panem Alfredem w nocy. W ciągu dnia podopieczny często drzemie. Miewa stany depresyjne. W domu mieszka również żona pacjenta, która nie wymaga szczególnej opieki. Wymagane jest wykształcenie medyczne.

Miejsce pracy to domek jednorodzinny w większej miejscowości, sklepy są bardzo blisko od domu. Dobre warunki mieszkaniowe. Opiekunka ma do dyspozycji duży umeblowany pokój z dostępem do Internetu.

Wymagania:

– Znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym porozumiewanie się z podopieczną

– Mile widziane doświadczenie w pracy z osobami starszymi i chorymi

– Uczciwość, zaangażowanie w pracę, wysoka kultura osobista

–  Legalną pracę, poświadczoną zaświadczeniem A1

–  Organizację i opłatę transportu

– Opiekę koordynatora na terenie Niemiec

– Stały kontakt z pracownikami naszego biura

Osoby zainteresowane pracą mogą wysyłać CV na adres:

opieka@praca-efekt.pl

W tytule maila proszę wpisać – Opiekunka do Pana Alfreda.

Wraz z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.)

Kontakt:

Agencja Zatrudnienia EFEKT

ul. Wyzwolenia 4

66-500 Strzelce Krajeńskie

tel. 95 739 7999, 95 739 7998

kom. 669 363 748  lub 503 502 317 lub 503 968 317

Dysponujemy również ofertami pracy dla Pielęgniarek, Pomocy domowych oraz ofertami w Domach Opieki w Niemczech.

Sprawdź nas!

www.efekt-24.pl

Jesteśmy też na Facebooku!