Opiekunka seniora – z zamieszkaniem

Pracodawca: ADIUTOR spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Miejsce pracy: Berlin
Numer referencyjny: 111
Oferowane wynagrodzenie brutto: 4000
Rodzaj pracy: Stała, Sezonowa
Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Dlaczego warto wyjechać z nami?

Szukasz rzetelnej, sprawdzonej oferty pracy na terenie Niemiec lub Luksemburga? Od 11 lat zajmujemy się pośrednictwem pracy oraz doborem opiekunek/opiekunów i pomocy domowych. Mamy w swojej bazie szeroką gamę ciekawych i wiarygodnych ofert pracy. Zgłoś się do nas, powiedz czego szukasz, w czym masz doświadczenie. Znajdziemy miejsce pracy dostosowane do Twoich możliwości. Stawiamy na zaufanie, dlatego wiele opiekunek/opiekunów współpracuje z nami od kliku lat. Gwarantujemy legalne zatrudnienie, koordynację wyjazdu oraz pomoc w trudnych sytuacjach. Dołącz do grona zadowolonych z pracy opiekunów. Zapraszamy do naszego zespołu! Wpis do Wojewódzkiego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 12354.

Opiekunki z komunikatywną znajomością języka niemieckiego dla:

80-letniego pana Arnolda.

Czas pracy: 6 tygodni do 2 miesięcy.

Podopieczny ma problemy z poruszaniem, trzeba go asekurować. Intelektulanie sprawny, bardzo pogodny.

Zakres obowiązków: pomoc przy myciu i ubieraniu oraz prace domowe

Dodatkowe informacje: Oferujemy: oddzielny pokój w mieszkaniu oraz dostęp do Internetu

Wynagrodzenie: 1250Euro na rękę plus premia 100Euro za pierwszy wyjazd z naszą firmą!*

*Zgodnie z regulaminem

Zadzwoń i sprawdź inne oferty!

Wymagania:

  • doświadczenie w opiece nad osobą starszą (może być w rodzinie)
  • gotowość wyjazdu na okres 1, 2 lub więcej miesięcy
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu co najmniej podstawowym

Zapytaj o nasze bezpłatne kursy języka niemieckiego!

TRWAJĄ ZAPISY NA BEZPŁATNE SZKOLENIA!

  • bezpieczną, legalną pracę
  • najwyższe w branży wynagrodzenie w Euro
  • opiekę koordynatora
  • zwrot kosztów dojazdu
  • pakiet premii – za polecenie kolejnej opiekunki
  • darmowe zakwaterowanie i wyżywienie
  • bezpłatny kurs języka niemieckiego