Opiekunka seniora – 1350E/mc na rękę

Oferta pracy z dnia: 2017/04/21
Oferta ważna do dnia: 2017/05/22
Pracodawca: ADIUTOR spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Miejsce pracy: Kiel
Oferowane wynagrodzenie brutto: 4000
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa, Tymczasowa, Inna, Sezonowa
Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie, Inna, Kontrakt

Codziennie otrzymujemy od kilku do kilkunastu ofert pracy dla opiekunek – z różną znajomością języka niemieckiego – skontaktuj się z nami – na pewno wybierzemy pracę odpowiednią dla Ciebie! Firma ADIUTOR już od 2006 r. prężnie działa w branży opieki. W ostatnim czasie  bardzo dynamicznie się rozwijamy – poza główną siedzibą w Toruniu prowadzimy też oddziały w innych miastach w Polsce. Prowadzimy bezpłatne kursy językowe. Oferujemy pracę w bardzo dobrych warunkach mieszkaniowych, z wysokim wynagrodzeniem oraz z pełnym pakietem ubezpieczeń społecznych. Zależy nam na długotrwałej współpracy z opiekunkami, dlatego dbamy o ich bezpieczeństwo oraz komfortowe warunki pracy. Każdego roku delegujemy do pracy w Niemczech kilkaset osób. Wpis do Wojewódzkiego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 12354. www.pomocwdomu.pl

Obecnie Pilnie szukamy!

Opiekunki dla: 83-letniej Pani, która jest miłą, komunikatywną osobą, ma problemy z chodzeniem, ale współprauje. Dom jest wyposażony w sprzęt wspomagający codzienne czynności higieniczne.
Planowany czas pracy: 2 m-ce
Zakres obowiązków: pomoc przy myciu i ubieraniu, spacery (na wózku), aktywujące czynności (gry, rozmowy), oraz prace domowe.
Dodatkowe informacje: Oferujemy: oddzielny pokój w mieszkaniu, Internet.
Wynagrodzenie: 1350Euro brutto Plus premia 100Euro za pierwszy wyjazd z naszą firmą!

Wymagania:

  • doświadczenie w opiece nad osobą starszą (może być w rodzinie)
  • gotowość wyjazdu na okres 1, 2 lub więcej miesięcy
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu co najmniej podstawowym

Zapytaj o nasze bezpłatne kursy języka niemieckiego!

  • bezpieczną, legalną pracę
  • najwyższe w branży wynagrodzenie w Euro
  • całodobową opiekę koordynatora
  • zwrot kosztów dojazdu
  • pakiet premii – za polecenie kolejnej opiekunki
  • darmowe zakwaterowanie i wyżywienie
  • bezpłatny kurs języka niemieckiego
Kontakt:
Szewska 6/2
Toruń
510730084
566551010
Email: m.miler@pomocwdomu.pl