Opiekunka osoby starszej Niemcy i Luksemburg – legalna praca, wysokie zarobki, sprawdzone oferty!

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: FRIGGA
Miejsce pracy: Całe Niemcy
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa, Tymczasowa, Inna, Sezonowa
Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie, Kontrakt

FRIGGA to Agencja Zatrudnienia, która oferuje pracę na terenie Niemiec i Luksemburga opiekunkom i opiekunom z całej Polski. Naszą firmę tworzą ludzie gotowi do pomocy drugiemu człowiekowi, wrażliwi na potrzeby starszych, chorych ludzi. Pozostajemy w ciągłej dyspozycji zarówno dla klientów, jak i współpracowników, którzy zawsze mogą na nas liczyć.

Jeśli jesteś osobą lubiącą pracę z ludźmi, cierpliwą i gotową nieść pomoc drugiemu człowiekowi, Twój niemiecki jest komunikatywny, nie zwlekaj i dołącz do nas już dziś!

Naszym pracownikom zapewniamy indywidualne podejście oraz stałą opiekę koordynatorów. Z pasją i zaangażowaniem poszukujemy nowych rozwiązań personalnych wspomagających rynek opieki nad seniorami oraz osobami z deficytami psychoruchowymi. Zapewniamy pełną obsługę w zakresie wyszukiwania miejsc pracy dla opiekunek oraz wykwalifikowanego personelu medycznego średniego szczebla. Ambicją naszej firmy jest zaspokajanie potrzeb Klientów, poszukujących najwyższych standardów usług.

Obowiązki:

– toaleta ciała podopiecznego,
– wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych,
– podawanie leków,
– przygotowanie posiłków z uwzględnieniem diety podopiecznego,
– pomoc w czynnościach domowych takich jak: pranie, sprzątanie, odkurzanie, robienie zakupów,
– towarzyszenie podczas wizyt lekarskich.

Wymagania:

komunikatywna lub dobra znajomość języka niemieckiego

– doświadczenie w opiece nad osobą starszą bądź chorą

– pogodne usposobienie, odpowiedzialność, cierpliwość i wyrozumiałość

– mile widziane prawo jazdy kat. B

– dodatkowym atutem są referencje posiadane przez opiekunkę

– legalną pracę w dobrze ustabilizowanej firmie działającej od lat na rynku europejskim

– opłacane wszystkie składki i ubezpieczenia społeczne ZUS

– wysokie wynagrodzenie

– stały kontakt z koordynatorem w czasie zagranicznego pobytu

– pomoc w przygotowaniu wyjazdu oraz organizacja podroży

– oferty dopasowane do doświadczenia opiekunki i stopnia znajomości języka niemieckiego

– bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy

– kontrakty od 2 miesięcy

– zakup biletu przez firmę FRIGGA

– nie pobieramy żadnych prowizji

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny z naszą konsultantką Tel./Fax.: (52) 389 11 50

www.friggawork.pl