Opiekunka osób starszych w Niemczech [Rekrutacja 2017]

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Promedica24
Miejsce pracy: wiele miast w całych Niemczech
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt
Opcje dodatkowe: Program 50+

Promedica24

Promedica24 to lider wśród firm oferujących pracę dla Opiekunów i Opiekunek osób starszych w Niemczech. Oferujemy legalną i bezpieczną formę współpracy oraz największy pakiet świadczeń dodatkowych. Już ponad 27.000 opiekunek i opiekunów zdecydowało się podjąć z nami współpracę za granicą, obdarzając nas swoim zaufaniem.

Potrzebujesz gotówki? Szukasz pracy? Pracuj z nami jako:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • sprawowanie opieki nad podopiecznym
  • organizowanie czasu wolnego
  • uczestnictwo w prostych pracach domowych: sprzątaniu, gotowaniu, zakupach

WYMAGANIA:

  • podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenia w opiece nad osobami starszymi (może być nad członkiem rodziny)
  • wrażliwość na potrzeby drugiego człowieka
  • bezpieczną i legalną formę współpracy
  • terminowe wypłaty wynagrodzenia
  • atrakcyjne zarobki oraz specjalne bonusy
  • opłacony ZUS
  • kursy językowe oraz szkolenia z zakresu opieki nad osobami niesamodzielnymi
  • pakiety dodatkowych ubezpieczeń
  • zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego
  • sprawdzone oferty
  • szybkie wyjazdy na kontrakt
  • indywidualne wsparcie Twojego opiekuna kontraktu
  • całodobowe wsparcie telefoniczne naszego Contact Center (24/7)

Zarobki do 1250 € miesięcznie na rękę

Pracuj z zaufanym pracodawcą

Jesteśmy dumni, że jakość naszych usług została doceniona i nagrodzona tytułami Solidny Pracodawca 2016 oraz Odpowiedzialny Pracodawca – Lider HR. Otrzymane wyróżnienia są gwarancją godnego polecenia, rzetelnego i wiarygodnego pracodawcy, który tworzy bezpieczne i stabilne miejsca pracy.