Opiekunka osób starszych w Anglii

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Promedica Care Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Anglia
Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie, Kontrakt

Opis firmy:

Promedica24 to lider wśród firm oferujących pracę dla Opiekunów i Opiekunek osób starszych w Anglii. Oferujemy legalną i bezpieczną formę współpracy oraz największy pakiet świadczeń dodatkowych. Już ponad 26.000 opiekunek i opiekunów zdecydowało się podjąć z nami współpracę za granicą, obdarzając nas swoim zaufaniem.

Poszukujemy osób na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • sprawowanie opieki nad podopiecznym
  • organizowanie czasu wolnego
  • uczestnictwo w prostych pracach domowych: sprzątaniu, gotowaniu, zakupach

WYMAGANIA:

  • dobra znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w opiece nad osobami starszymi ( może być nad członkiem rodziny)
  • wrażliwość na potrzeby drugiego człowieka
  • atrakcyjne zarobki
  • elstyczną długość kontraktu (1,2,3 miesiące)
  • całkowitą organizację i finansowanie wyjazdu (przelot samolotem, transport na terenie UK)
  • opłacenie kosztów pozwoleń związanych z pracą w Wielkiej Brytanii
  • kompleksowe szkolenia przedwyjazdowe
  • opłacone składki ZUS
  • dodatkowe ubezpieczenie medyczne (ERV)
  • pełną organizację pobytu – zakwaterowanie i wyżywienie
  • całodobowe telefoniczne wsparcie naszego Contact Center (24/7)
  • indywidualne wsparcie Twojego opiekuna kontraktu