Opiekunka osob starszych – praca z zamieszkaniem

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Paladins Care
Miejsce pracy: Milton Keynes
Oferowane wynagrodzenie brutto: 10300
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa, Tymczasowa, Inna, Sezonowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Obowiązki:

Praca dla opiekunki osob starszych – praca z zamieszkaniem w domu klienta

Praca na stale lub na zastepstwa. Elastyczny grafik.
Szybki start

Przykladowe obowiazki:
– ubieranie
– utrzymywanie higieny
– toaleta
– podawanie lekarstw
– przygotowywanie posiłków / karmienie
– utrzymywanie czystosci w domu
– dotrzymywanie towarzystwa

Umiejętności / Kwalifikacje:
– wczesniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku
– cierpliwość – empatia – punktualność – rzetelność
– chęc niesienia pomocy
– znajomosc jezyka angielskiego w stopniu umozliwiajacym komunikacje

Oferujemy:
– Trening
– Oplacony ‚DBS check’
– Wsparcie zespołu
– Mozliwosc podnoszenia kwalifikacji
– Możliwość studiowania ‚QCF level 2 in HSC’ oraz ‚QCF level 3 in HSC’
– Pomoc w wyrobieniu NIN, zalozeniu konta w banku, rejestracji na samozatrudnienie

Praca na zatrudnienie badz samozatrudnienie.
Stawki brutto: 525gbp -600gbp / tydzień