Opiekunka osób starszych Niemcy Wys. Zarobki

Oferta pracy z dnia: 2017/09/25
Oferta ważna do dnia: 2017/10/26
Pracodawca: ULIFE
Miejsce pracy: Niemcy
Oferowane wynagrodzenie brutto: 6000
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa, Tymczasowa, Inna, Sezonowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt
Opcje dodatkowe: Program 50+

Ulife jest dynamicznie rozwijającą się firmą, zapewniającą prace w opiece osób starszych. Wybierając naszą firmę mają  Państwo pewność, że wszystkie zlecenia są rzetelnie sprawdzone przez naszych Niemieckich agentów. Wszelkie formalności związane z organizacją wyjazdu leżą po naszej stronie, dzięki czemu zapewniamy jakość naszych usług na najwyższym poziomie. Gwarantujemy terminowe wynagrodzenia oraz długotrwałą współprace.

Obowiązki:

  • Opieka nad osobą starszą w domu klienta
  • Prowadzenie gospodarstwa domowego
  • Pomoc w codziennych czynnościach
  • Czuwanie nad bezpieczeństwem podopiecznego

Wymagania:

  • Znajomość języka Niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • Gotowość do wyjazdu
  • Mile widziane doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
  • Prawo jazdy  kat. B – będzie dodatkowym atutem
  • Cierpliwość
  • Pogodne usposobienie
  • Chęć do pracy
  •  Legalne zatrudnienie
  •  Wysokie zarobki , wypłaty w EURO od 2400€ za kontrakt + dodatki za święta
  •  Odprowadzanie składek ZUS w Niemczech (Pełne ubezpieczenie AOK na terenie Niemiec)
  •  Sprawdzone zlecenia przez naszych agentów
  •  Bezpieczeństwo zatrudnienia – Polska umowa na warunkach Niemieckich
  •  Zakwaterowanie oraz wyżywienie
  •  Pokrywamy koszty podróży jak i ją organizujemy
  •  Brak ukrytych kosztów
  •  Stała współpraca
  •  Dysponujemy również krótkimi zleceniami na zastępstwo 4/6 Tygodni
  •  Na terenie kraju dysponujemy prywatnym ubezpieczeniem zdrowotnym mającym 9000 placówek w całej Polsce! (czas oczekiwania na wizyte lekarska 24h od momentu zgloszenia nie jak w Zusie 2 lub 3 miesiące)

Informacje dodatkowe:

Kontakt z nami:

Telefon: +48 7 29 29 13 29 lub 58 380 23 45

Wszelkie informacje na temat naszej Firmy uzyskać można na podanej stronie internetowej: perfekcyjnaopieka.pl

Nie czekaj i skontaktuj się z nami a przedstawimy Tobie w prosty i przejrzysty sposób ofertę współpracy !!!

Kontakt:
LUBCZYKOWA 2A
Gdynia
583802345
Email: info@ulife.pl