OPIEKUNKA / OPIEKUN OSÓB STARSZYCH W NIEMCZECH MAMY TEŻ WYJAZDY BEZ JĘZYKA NIEMIECKIEGO Zarabiaj do 1500 EURO plus PREMIE

Oferta pracy z dnia: 2017/12/06
Oferta ważna do dnia: 2018/01/06
Pracodawca: A&J Partners Sp. z o. o.
Miejsce pracy: Śląskie, Niemcy
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa, Tymczasowa, Inna, Sezonowa
Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie, Inna

Opis firmy:

A&J Partners działa bardzo aktywnie dla opiekunek osób starszych od 2005 r. Nasz zespół tworzą ludzie z pasją i doświadczeniem w branży opiekuńczej. Szeroki zakres świadczonych przez nas usług i troska o każdego z pracowników pozwala nam zagwarantować pracę każdej doświadczonej osobie, która chce wyjechać do opieki nad osobą starszą w Niemczech. Zaufanie, którym obdarzyły nas tysiące opiekunek i opiekunów przez ponad 12 lat jest gwarancją wspólnego sukcesu firmy i naszych pracowników.

Zakres obowiązków :

  • Sprawowanie opieki nad osobami starszymi / chorymi w domu prywatnym w Niemczech.
  • Pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego m.in. zakupy, sprzątanie, gotowanie.
  • Wsparcie w podstawowej pielęgnacji podopiecznego m.in. kąpiel, ogólna toaleta.
  • Zadbanie o dobre samopoczucie podopiecznego np. spacery, oglądanie TV.

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprawowaniu opieki nad osobą starszą lub/i chorą.
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę i kultura osobista.
  • Pozytywne usposobienie i cierpliwość podczas opieki.
  • Chęć pomocy drugiej osobie i uczciwość.
  • Legalną pracę wyłącznie u zaufanych rodzin.
  • Dokument A1 i kartę ubezpieczenia EKUZ.
  • Darmową pomoc prawną (komornicy).
  • Wysokie wynagrodzenie + premie.
  • Bezpłatny przejazd do i z Niemiec.
  • Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie.
  • Bezpłatną niemiecką kartę telefoniczną.
  • Bezpłatną naukę języka niemieckiego.
  • Elastyczne terminy wyjazdów do pracy.
  • Stałą opiekę naszych pracowników.
  • Odprowadzanie składek (zdrowotnych, emerytalnych, rentowych, wypadkowych FGŚP)