Opiekunka do pana z Trier 1500 euro netto – legalna praca, wysokie zarobki, sprawdzone oferty!

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: FRIGGA
Miejsce pracy: Trier
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa, Tymczasowa, Inna, Sezonowa
Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie, Kontrakt

FRIGGA to Agencja Zatrudnienia, która oferuje pracę na terenie Niemiec i Luksemburga opiekunkom i opiekunom z całej Polski. Naszą firmę tworzą ludzie gotowi do pomocy drugiemu człowiekowi, wrażliwi na potrzeby starszych, chorych ludzi. Pozostajemy w ciągłej dyspozycji zarówno dla klientów, jak i współpracowników, którzy zawsze mogą na nas liczyć.

Jeśli jesteś osobą lubiącą pracę z ludźmi, cierpliwą i gotową nieść pomoc drugiemu człowiekowi, Twój niemiecki jest komunikatywny, nie zwlekaj i dołącz do nas już dziś!

Naszym pracownikom zapewniamy indywidualne podejście oraz stałą opiekę koordynatorów. Z pasją i zaangażowaniem poszukujemy nowych rozwiązań personalnych wspomagających rynek opieki nad seniorami oraz osobami z deficytami psychoruchowymi. Zapewniamy pełną obsługę w zakresie wyszukiwania miejsc pracy dla opiekunek oraz wykwalifikowanego personelu medycznego średniego szczebla. Ambicją naszej firmy jest zaspokajanie potrzeb Klientów, poszukujących najwyższych standardów usług.

Obowiązki:

– toaleta ciała podopiecznego,
– wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych,
– podawanie leków,
– przygotowanie posiłków z uwzględnieniem diety podopiecznego,
– pomoc w czynnościach domowych takich jak: pranie, sprzątanie, odkurzanie, robienie zakupów,
– towarzyszenie podczas wizyt lekarskich.

Wymagania:

komunikatywna lub dobra znajomość języka niemieckiego

– doświadczenie w opiece nad osobą starszą bądź chorą

– pogodne usposobienie, odpowiedzialność, cierpliwość i wyrozumiałość

– dodatkowym atutem są referencje posiadane przez opiekunkę

Podopieczny, 71lat, 77kg, 171cm

Miejscowość: 54294 Trier

Start: od zaraz na 4 lub 8 tygodni

Dolegliwości:

– zaburzenia rytmu serca

– początki demencji

– nie ma problemów w mowie

– nosi aparat słuchowy i okulary

– osoba głównie leżąca

– korzysta z wózka inwalidzkiego

– pomaga podczas transferu

– osoba cewnikowana

– nie stosuje diety

– korzysta pampersów / należy zmieniać regularnie

– samodzielnie je i pije

– może obudzić się raz w nocy w celu skorzystania z toalety

– korzysta z pomocy fizjoterapeuty

– do pana przychodzi dwa razy dziennie personel medyczny, który wykonuje higienę ciała, robi opatrunki oraz wszelkie zabiegi medyczne

Pan mieszka z żoną w domu w dużym mieście. Osobą do kontaktu jest córka. Sklep jest oddalony 10 min drogi pieszo. W domu jest zainstalowany guzik, który można wcisnąć w razie potrzeby, wówczas przyjeżdża personel medyczny do pomocy. Rodzina jest bardzo miła, pomocna, opiekunka ma dosyć dużo czasu wolnego, wszelkie pomoce, personel medyczny dla ułatwienia pracy.

Do pomocy przychodzi sprzątaczka, fizjoterapeuta, personel medyczny.

Obowiązki:

– prowadzenie domu

– pomoc w utrzymaniu higieny ciała

– pranie / prasowanie

– robienie zakupów

– gotowanie

– dotrzymanie towarzystwa

– zmiana pampersów

– przekładania z boku na bok

– pomoc podczas transferu

Oferujemy:

– oddzielny pokój

– internet

– TV

– zakup biletów