Opiekun osoby starszej

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Promedica24 Region Wrocław
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa, Inna, Sezonowa
Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
Opcje dodatkowe: Dla studentów, Program 50+

Lato to dobry moment na zarobienie dodatkowych pieniędzy. Teraz masz niepowtarzalną okazję odebrać nawet  20.000 PL netto za wyjazd jako Opiekun/-ka Seniorów do Wielkiej Brytanii. Zgłoś się do Promedica24 i wyjedź na lato do UK. Miesięczne wynagrodzenie za pracę w Anglii to około 1200 Funtów netto
Opiekun nie ponosi kosztów podróży, pobytu, wyżywienia, szkoleń, obsługi, a dodatkowo można otrzymać bonus w wysokości 500 Funtów- to daje nam około 20 tysięcy netto  wynagrodzenia za trzy miesiące pracy!

Jak zarobić nawet 20.000 PLN za pracę w Anglii na lato:
Umowa o współpracę musi zostać podpisana w terminie 1 kwietnia do 15 czerwca 2018….
Opiekun/-ka musi przebywać na kontrakcie/kontraktach 90 dni w terminie pomiędzy 1 maja a 30 września 2018.

Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu proponowania mi ofert pracy w charakterze opiekuna przez spółkę Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94”
Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: daneosobowe(małpa)promedica24.pl  Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Podanie danych jest dobrowolnie, ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, a także prawo ich poprawiania.