Opiekun/ka osoby starszej

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: PFLEGEHELDEN
Miejsce pracy: Wszystkie Regiony
Oferowane wynagrodzenie brutto: 5000
Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie, Inna, Kontrakt

PFLEGEHELDEN jako jedna z największych niemieckich firm z branży opiekuńczej, we współpracy z polskimi Partnerami poszukujemy Opiekunek i Opiekunów gotowych do podjęcia pracy przy opiece na terenie Niemiec.

Opis stanowiska:

– Pomoc przy wykonywaniu codziennych czynności (jedzenie, ubieranie, itp.)
– troskę o podopiecznego – uzależniona od rodzaju i stopnia zaawansowania schorzeń
– pilnowanie terminów wizyt lekarskich oraz towarzyszenie podopiecznemu przy nich
– pomoc w dopełnianiu zaleceń lekarskich
– towarzyszenie w spacerach, podczas wyjazdów

W zależności od rodzaju umowy i wysokości zarobków do obowiązków Opiekunów może należeć także prowadzenie domu (pranie, sprzątanie, itp.), spędzanie czasu wolnego z podopiecznym, pomoc w kontynuowaniu pasji i zainteresowań.

od Kandydatów oczekujemy:

– Znajomości języka niemieckiego minimum w stopniu komunikatywnym
– Doświadczenie w opiece na osobami starszymi
– Mile widziane referencje i kursy z zakresu opieki nad osobami starszym

Sposób aplikowania:

Jeżeli znasz język niemiecki w stopniu minimum komunikatywnym oraz posiadasz doświadczenie w opiece nad osobami starszymi lub niepełnosprawnymi, zadzwoń lub napisz. Nasz Przedstawiciel z województwa skontaktuje się z Tobą i przedstawi warunki współpracy oraz umówi na spotkanie w dogodnym dla Ciebie czasie!