Operator wózka widłowego

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Work Service
Miejsce pracy: Tychy
Rodzaj pracy: Tymczasowa, Sezonowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis stanowiska:

  • zaopatrzenie linii rozlewniczych w opakowania i materiały pomocnicze (kapsle, etykiety, itd.) oraz odbiór produktu gotowego
  • załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych
  • wydawanie i przyjmowanie opakowań zgodnie z przyjętymi zasadami
  • przestrzeganie zasad BHP
  • dbałość o powierzony sprzęt (wózek, skaner, radiostacja)
  • inne prace pomocnicze

Wymagania:

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • doświadczenie w pracy z obsługą wózka widłowego (mile widziane z obsługą wózka dwupaletowego)
  • mile widziane posiadanie książeczki sanepidu
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • umowa na czas określony – okres sezonu (ok. 6-9 miesięcy)
  • możliwość zatrudnienia po sezonie
  • praca dla kobiet i mężczyzn
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + większe niż ustawowe dodatki za II i III zmianę)
  • deputat piwny (zgrzewka piwa na miesiąc)
  • bezpłatny dostęp do pubu pracowniczego