Operator Urządzeń Linii Produkcyjnej

Oferta pracy z dnia: 2018/02/02
Oferta ważna do dnia: 2018/03/05
Pracodawca: Trenkwalder
Miejsce pracy: Staniątki, Wieliczka, Bochnia
Oferowane wynagrodzenie brutto: 3000
Rodzaj pracy: Stała, Sezonowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Operator Urządzeń Linii Produkcyjnej:

Miejsce pracy: Staniątki

Obowiązki:
– bieżąca i zgodna z przyjętymi standardami obsługa maszyny lub grupy maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej,
– regularne, terminowe i zgodne z wymaganiami przekazywanie danych z pracy linii do raportów,
– wykonywanie testów jakościowych produktów i surowców,
– wykonywanie przezbrojeń maszyny na inne formaty,
– koordynowanie działań w zakresie utrzymania ruchu w swoim rejonie (np. zlecanie prac i nadzór nad ich wykonaniem).

Wymagania:
– wykształcenie min. średnie techniczne (mechanik maszyn/elektromechanik maszyn),
– doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
– umiejętności techniczne,
– umiejętność pracy w zespole,
– gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym,
– uprawnienia SEP do 1 kV mile widziane,
– ważne badania sanitarno-epidemiologiczne mile widziane.

Oferujemy:
– zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę,
– wynagrodzenie podstawowe 3100 zł brutto/miesięcznie + do 15% premii,
– możliwość zdobycia cennego doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
– pracę sezonową od marca do września.
Uwaga: termin zgłoszeń upływa 15 lutego 2018 roku.

Kontakt:
ul.Podgórska 36
Kraków
605125264
Email: k.gorska@trenkwalder.com