Operator produkcji (praca weekendowa)

Pracodawca: Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. (nr cert. 136)
Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice
Numer referencyjny: WEEKEND/OLA/2015
Rodzaj pracy: Dodatkowa, Tymczasowa, Inna, Sezonowa
Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Opis firmy:

Trenkwalder jest jednym z liderów na polskim rynku usług HR, realizującym liczne projekty w zakresie pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu.

Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG z obrotem powyżej 1 miliarda euro. Grupa Trenkwalder jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie, zatrudnia ponad 70 000 pracowników i ma ponad 300 biur w 18 krajach Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym specjalistom w branży, Trenkwalder zdobywa zaufanie coraz liczniejszej rzeszy zatrudnionych kandydatów oraz zadowolonych klientów.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

OBOWIĄZKI:

  • kontrola jakości gotowego produktu.

WYMAGANIA:

  • dyspozycyjność do pracy w systemie 2 zmianowym po 12h – tylko weekendy,
  • bardzo dobry wzrok,
  • zdolności manualne,
  • dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o zlecenie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • oferta dotyczy pracy tymczasowej.