Operator / Montażysta video

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Tarnowskie Media sp. z o.o.
Miejsce pracy: Tarnów
Numer referencyjny: OM/Tarnów
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa, Tymczasowa, Inna, Sezonowa

Tarnowskie Media Sp. z o.o. jest właścicielem telewizji internetowej Tarnowska.tv i partnerem kanału kablowego Grupa Medialna Info. W związku z dalszym rozwojem telewizji Tarnowska.tv i kanału kablowego Grupa Medialna Info, poszukujemy do redakcji w Tarnowie osób do pracy na stanowisku „Operator / Montażysta video”

Obowiązki:

 Filmowanie oraz montowanie materiału na potrzeby telewizji, montaż materiałów   reklamowych, okolicznościowych zleconych przez spółkę
 Dbanie o najwyższy poziom techniczny i estetyczny projektu
 Kreatywna współpraca z reporterem
 Archiwizacja wybranych materiałów

Wymagania:umiejętności i doświadczenie w montażu wideo
wiedza z zakresu produkcji materiałów wideo
umiejętności pracy jako operatora kamery
znajomość zasad kompozycji obrazu
wiedza na temat najnowszych trendów formatów wideo w internecie
dyspozycyjność do pracy w trybie zadaniowym (weekendy, wieczory)
umiejętności pracy w zespole
znajomość branży telewizyjnej będzie dodatkowym atutem    oferujemy stałą współpracę
    pracę w młodym i kreatywnym zespole
    pracę w nowoczesnym newsroomie i studiu wideo
    możliwość kreowania i realizacji własnych pomysłów
    pracę w ciekawej branży
    brak monotonii i możliwość rozwoju