operator maszyn, magazynier

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: HR Masters sp.j
Miejsce pracy: Gliwice
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Opcje dodatkowe: Dla studentów

Praca na produkcji od zaraz 80 osób! Panie również zapraszamy.

Do pracy w firmie z branży motoryzacyjnej, poszukujemy pracowników na stanowisko OPERATORA MASZYN oraz MAGAZYNIERA

praca fizyczna

ZAKRES OBOWIĄZKÓW : • praca fizyczna w firmie produkcyjnej przy obsłudze maszyn w ramach procesu produkcyjnego • zapewnienie wymaganej ilości i jakości produktów na każdym etapie produkcji

Wymagania:

WYMAGANIA: • gotowość pracy w systemie zmianowym • umiejętność pracy w zespole • zaangażowanie w powierzone obowiązki • mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy na linii produkcji

PRACODAWCA OFERUJE: • bezpłatny dojazd z terenu Gliwic, Zabrza, Bytomia, Rudy Śl., Tarnowskich Gór, Rybnika, Knurowa, Świętochłowic i Siemianowic Śl. • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji drogą mailową bądź składanie ich bezpośrednio w naszym biurze w Gliwicach przy ul. Dolnych Wałów 7. Nr kontaktowy 32 332 16 35