operator maszyn

Oferta pracy z dnia: 2018/04/13
Oferta ważna do dnia: 2018/05/14
Pracodawca: Flexipool BV
Miejsce pracy: Venlo, Limburgia
Rodzaj pracy: Tymczasowa, Sezonowa
Forma zatrudnienia: Inna

Flexipool jest agencją pracy tymczasowej gwarantującą legalne  zatrudnienie na terenie  Holandii.  Nowoczesne metody rekrutacji oraz indywidualne podejście do Klienta sprawiają, że współpraca z naszą firmą jest szybka, skuteczna i gwarantuje bezpieczeństwo. Klient i jego zadowolenie jest dla nas najważniejsze. Dlatego też staramy się odpowiadać na wszelkie potrzeby naszych Klientów i oferować kompleksową obsługę – od nawiązania pierwszego kontaktu, poprzez rekrutację, pomoc przed wyjazdem oraz w trakcie pobytu zagranicą. Współpracujemy wyłącznie z pewnymi i sprawdzonymi firmami.

Obowiązki:

Dla naszego klienta poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku operator maszyn.

Opis stanowiska

Oferujemy pracę w zakładzie sortujacym i pakującym owoce.

Zakres obowiązków obejmuje przygotowanie i obsługę linii produkcyjnej pakowania owoców. Do zadań operatora maszyn należy w szczególności:

  • przygotowanie/kalibracja maszyn do pakowania oraz foliowania w zależności od realizowanego zlecenia
  • troska o optymalną pracę calej lini produkcyjnej wedlug wyznaczonych norm
  • poprawna rejestracja realizowanych zamówień
  • sprawdzanie zgodnosci materiałów wykorzystanych do produkcji ze specyfikacją zamówienia (opakowania jednostkowe, zbiorcze, naklejki)
  • zarządzanie 10-osobowym zespołem linii produkcyjnej

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (przygotowanie linii produkcyjnej)
  • motywacji do pracy oraz zaangażowania
  • dyspozycyjności i elastyczności w okresie zatrudnienia
  • sumienności, odpowiedzialności, dokładności
  • znajomości języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym ( konieczność zrozumienia warunków zlecenia od Klienta w celu przygotowania linii produkcyjnej pod dane zlecenie)
  • umiejętności zarządzania zespołem
  • możliwości rozpoczęcia pracy od zaraz

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie w Euro adekwatne do doświadczenia i kwalifikacji
  • pracę w pełnym wymiarze godzin
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • umowę o pracę tymczasową
  • dodatek wakacyjny
  • cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów
  • cotygodniowe przelewy na rachunek bankowy w Polsce
  • zakwaterowanie
  • dojazd do pracy na terenie Holandii
  • pomoc koordynatora polskojęzycznego na miejscu
Email: joanna.giza@flexipool.nl