Ogrodnictwo szklarniowe , sezonowe

Branża: Inne
Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Klient Gratka.pl
Miejsce pracy: Hamar
Oferowane wynagrodzenie brutto: 10000
Rodzaj pracy: Sezonowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Atrakcyjna praca w ogrodnictwie w Norwegii.

Poszukujemy pracowników do pracy w szklarni przy produkcji kwiatów sezonowych,doniczkowych.

Zakres obowiązków:
-sadzenie,ukorzenianie
-podlewanie
-wykonywanie prac pielęgnacyjnych przy kwiatach
-wybieranie dojrzałych kwiatów
-pakowanie

Wymagania:
-wiek 40-50 lat
-dobry stan zdrowia
-język angielski mile widziany
-dobrej motywacji do pracy

Naszym pracownikom oferujemy:
-stałe,legalne zatrudnienie sezonowe (3-5 miesięcy)
-ubezpieczenie podczas pracy,składka emerytalna
-atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne od 21.500 koron norweskich(brutto) podatek ok. 25%
-dodatek wakacyjny 12% do kwoty brutto
-zakwaterowanie na miejscu ( własny pokój,wspólna łazienka, kuchnia+internet)koszt tylko 250zł/miesięcznie

!!!!!!!  Dodatkowo poszukujemy osób w wieku 20-25 lat. !!!!!!!!!!!!!!!!!

Okres zatrudnienia od około 10 maja do około 20 czerwca do pracy przy zbieraniu kwiatów według zamówienia.

Oczekujemy dobrego stanu zdrowia,dużej motywacji do pracy.Miejsce zakwaterowania na miejscu. Szczegóły zatrudnienia i płacy do ustalenia.

Prosze wysylac CV w formacie pdf pod adres mailowy.