Obsługa stoiska na Jarmarku Bożonarodzeniowym – zarób nawet 5000zł

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Euro-kontakt
Miejsce pracy: Wrocław
Rodzaj pracy: Sezonowa
Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Agencja pośrednictwa pracy i doradztwa personalnego Euro-kontakt (nr.lic. 12458), z 20 letnim doświadczeniem poszukuje osób do obsługi JARMARKU BOŻONARODZENIOWEGO WE WROCŁAWIU

Jesteś studentem i chcesz zarobić dodatkowe pieniądze, teraz masz możliwość. Poszukujemy młodych i wesołych osób do obsługi Jarmarku Bożonarodzeniowego, który zaczyna się 23 listopada i trwa do 31 grudnia.

Proponujemy od 13zł do 17zł/h netto, stawka uzależniona jest od ilości przepracowanych godzin. Po przepracowaniu 100h wchodzisz na wyższą stawkę. Jeśli chcesz pracować z nami w Wigilię oraz drugi dzień świąt otrzymujesz 30zł/h, w Sylwestra nawet 40zł/h!

Im więcej godzin przepracujesz tym wyższą stawkę otrzymujesz!

Nasz opis stanowiska jest bardzo prosty:

Obsługa stoisk z Winem Grzanym, obsługa atrakcji dla dzieci np. karuzele, utrzymanie czystości na stanowisku pracy.

Stoiska są ogrzewane!

Nie wymagamy doświadczenia!

Będziemy szczęśliwi jeśli znasz język obcy angielski lub niemiecki

Nie masz książeczki sanepidowskiej? Nie martw się – powiemy jak w łatwy sposób ją wyrobić 😉

Twój miły sposób bycia, cierpliwość oraz otwartość na klientów będzie dodatkowym atutem 😉

Brak opłat agencyjnych!

Mile widziane CV ze zdjęciem 🙂

Prosimy do dopisanie do CV następującej klauzuli:

Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych przez Administratora Danych – Euro – kontakt Sp. z o. o. (KRS: 567751) w celu realizacji zadań Agencji Pracy, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679(RODO).