Obsługa sklepu internetowego i stacjonarnego NAPPA.PL

Oferta pracy z dnia: 2018/06/12
Oferta ważna do dnia: 2018/07/13
Pracodawca: NAPPA
Miejsce pracy: Warszawa, Tarchomin
Oferowane wynagrodzenie brutto: 2800
Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Firma NAPPA.pl sklep internetowy i stacjonarny z galanterią skórzaną i dodatkami odzieżowymi poszukuje na stanowisko:

Obsługa sklepu internetowego i stacjonarnego.

Miejsce pracy: Warszawa Tarchomin

Zakres obowiązków:
• Obsługa Klienta w sklepie internetowym i stacjonarnym,
• Obsługa Klienta telefonicznego (udzielanie informacji, przyjmowanie zamówień),
• Dbanie o prawidłową ekspozycję produktów,
• Obsługa kasy fiskalnej oraz terminalu,
• Drukowanie etykiet do przesyłek,
• Drukowanie paragonów na podstawie listy wysyłkowej,
• Obsługa programu Menadżer Sprzedaży,
• Zbieranie i kompletowanie zamówień zgodnie z wykazem,
• Ręczne pakowanie towaru zgodnie z wykazem,
• Przygotowywanie towaru do wysyłki,
• Proste prace manualne,
• Prace magazynowo porządkowe,

Wymagania:
• Dobra organizacja pracy,
• Odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków,
• Sumienność i staranność w pracy,
• Umiejętność pracy w zespole,
• Zaangażowanie oraz zręczność,
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość Menadżera Sprzedaży Allegro, Presta Shop, Gimp,
• Studenci mile widziani,

Oferta:
• Umowa zlecenie,
• Wynagrodzenie: 12zł/h netto, na rękę, w okresie próbnym,
• Praca od zaraz,
• Płatne szkolenie,
• Pracę w rozwojowej firmie,
• Miła atmosfera w miejscu pracy,
• Praca na stałe po okresie próbnym,

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres: aleszale.plmałpagmail.com

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane zgłoszenia. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Kontakt:
Ceramiczna 14
Warszawa
600662717
Email: aleszale.pl@gmail.com