Obsługa kampanii marketingowych – nie wymagamy doświadczenia!

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Klient Gratka.pl
Miejsce pracy: Krakow, Nowa Huta, Bronowice
Oferowane wynagrodzenie brutto: 2500
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę, Kontrakt
Opcje dodatkowe: Dla studentów

Opis firmy:

Dynamicznie rozwijająca się firma marketingowa poszukuje osób do obsługi kampanii marketingowych.

Obowiązki:

• Podnoszenie jakości obsługi klienta,

• Pomoc w organizacji kampanii, eventów oraz promocji

• Monitorowanie realizacji wyznaczonych zadań oraz wyników kampanii,

• Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

• Prowadzenie działań podnoszących poziom satysfakcji klientów,

Wymagania:

• Wykształcenie min. średnie,

• Nastawienie na realizację celów,

• Samodzielność i dobra organizacja pracy,

• Zaangażowanie i motywacja do działania.

• Atrakcyjne warunki finansowe,
• Profesjonalne szkolenia,
• Udział w ciekawych projektach, dających możliwości podnoszenia kwalifikacji,
• Szanse na realny awans w strukturach firmy,
• Możliwość niezależnego i kreatywnego myślenia i wprowadzania własnych pomysłów przy wsparciu silnego i energicznego zespołu,
• Możliwość wyjazdów krajowych i międzynarodowych,
• Elastyczne godziny pracy,
• Doświadczenie w środowisku biznesu.