Nauczycielu! Dobrze płatna praca na wakacje! Opieka nad seniorami w DE

Branża: Inne
Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Promedica24
Miejsce pracy: Niemcy
Rodzaj pracy: Dodatkowa, Tymczasowa, Inna, Sezonowa
Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
Opcje dodatkowe: Program 50+

Praca na wakacje dla nauczycieli

Nauczycielu! Jeżeli szukasz pracy na okres wakacyjny, która pozwoli Ci na zarobienie dobrych pieniędzy w krótkim czasie to dobrze trafiłeś!

 

Promedica24 jest polską firmą, która od roku 2004 rekrutuje Opiekunki i Opiekunów Osób Starszych w kraju i za granicą. Jesteśmy liderem w branży opiekuńczej. Nie oczekujemy zawodowego doświadczenia w Opiece!

 

W okresie wakacyjnym mamy bardzo szeroką bazę ofert wyjazdowych, również tych krótkoterminowych (od. 3 tygodni)!

ZAPEWNIAMY:

Naszym Opiekunom zapewniamy szkolenia z zakresu opieki nad osobami starszymi, dojazd do podopiecznego (busikiem spod domu w Polsce – pod sam dom podopiecznego w Niemczech), zakwaterowanie i wyżywienie a także wsparcie w trakcie wyjazdu i stały kontakt z opiekunem kontraktu!

 

Mamy bardzo szeroką bazę ofert wyjazdowych, zawsze staramy się indywidualnie dobrać ofertę do Państwa doświadczenia i preferencji.

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:

 

  • przynajmniej podstawowej znajomości języka niemieckiego,
  • doświadczenia w opiece nad osobami starszymi (jak najbardziej honorujemy doświadczenie rodzinne),
  • gotowości do wyjazdu za granicę na min. 3 tygodnie

 

Stosujemy podejście indywidualne! Jeżeli uważasz, że Twoja znajomość języka nie jest na wystarczającym poziomie – zadzwoń! Sprawdzimy to! Jeżeli będzie taka potrzeba to pomożemy Ci w podszkoleniu języka przed wyjazdem 🙂

Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu proponowania mi ofert pracy w charakterze opiekuna przez spółkę Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94”. Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: daneosobowe(at)promedica24.pl lub drogą telefoniczną dzwoniąc na numer: + 482 – pokaż numer telefonu – , pisemnie na adres: Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa, lub osobiście. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dane osobowe będą przetwarzane w celu proponowania ofert pracy w charakterze opiekuna. Prosimy o zapoznanie się z pełną informacją dotyczącą ochrony Pani/Pana danych osobowych na stronie internetowej: https: //promedica24. com.pl/ochrona-twoich-danych-osobowych/