Murarz – Szkocja

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Jobs.pl
Miejsce pracy: okolice Aberdeen lub Edynburga
Numer referencyjny: MUR/ENG
Rodzaj pracy: Stała, Inna, Sezonowa
Forma zatrudnienia: Inna, Kontrakt

Opis stanowiska:

– Prace budowlane przy użyciu materiałów i narzędzi murarskich,

– Praca z bloczkami przy budowie domów jednorodzinnych,

– Układanie bloczków oraz klinkieru,

– Wznoszenie ścian, układanie elewacji, przygotowywanie zapraw murarskich,

– Dokonywanie pomiarów.

Wymagania:

– Doświadczenie (min 2 lata) w pracy na stanowisku murarza,

– Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy w Wielkiej Brytanii,

– Umiejętność czytania rysunku technicznego,

– Mile widziana znajomość języka angielskiego,

– Dokładność, szybkość, rzetelność i samodzielność,

– Chęć szybkiego wyjazdu do pracy za granicą.

Oferujemy:

– Pracę w Szkocji na dłuższy okres czasu,

– Atrakcyjne wynagrodzenie tygodniowe,

– Zakwaterowanie załatwiane przez Pracodawcę,

– Pomoc w załatwieniu formalności związanych z wyjazdem oraz na miejscu.