Monterów / Hydraulików/ Praca tymczasowa w Niemczech

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Minol ZENNER Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Niemcy
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa, Tymczasowa, Inna, Sezonowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę, Inna

CZASOWA PRACA ZAGRANICĄ !!! ATRAKCYJNE WARUNKI ZATRUDNIENIA

Minol ZENNER Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm na świecie w zakresie produkcji i sprzedaży urządzeń pomiarowych takich jak: podzielniki kosztów, wodomierze i liczniki ciepła. Specjalizuje się w rozliczaniu kosztów centralnego ogrzewania i wody w oparciu o indywidualne zużycie.

Do realizacji projektów terminowych związanych z wymianą wodomierzy i liczników ciepła

w NIEMCZECH poszukujemy :

Zakres obowiązków :

  • Wymiana i montaż wodomierzy, liczników ciepła, podzielników kosztów.

Wymagania:

  • posiadanie odpowiednich kwalifikacji zawodowych,

  • doświadczenie w pracy na stanowisku hydraulika,

  • wysoka kultura osobista,

  • dobra organizacja pracy.

  • zaangażowanie i motywacja do pracy

  • mile widziane prawo jazdy kat. B.

  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem

  • legalne zatrudnienie – umowę o pracę na czas określony ( z reguły 4-5 miesięcy , do uzgodnienia )

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • zakwaterowanie zapewnione i opłacone przez pracodawcę ( mieszkanie firmowe lub wynajęte),

  • samochód służbowy w celu wykonywania czynności służbowych,

  • pracę w miłym zespole pod polskim kierownictwem,

  • zatrudnienie w przedsiębiorstwie z 60-letnią tradycją ( możliwość ewent. późniejszego zatrudnienia na stałe w centrali firmy w Łodzi).

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać na adres korespondencyjny lub mailowy podany w danych kontaktowych. Aplikacje można również przesyłać pod przyciskiem APLIKUJ TERAZ wypełniając formularz zgłoszeniowy.