Monter wentylacji

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: ATP sp. z o.o.
Miejsce pracy: Chile
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa, Sezonowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

                                                    ATP sp. z o.o.

Jesteśmy firmą,która reputację opiera na zaufaniu i uczciwości. Wybieramy jak najlepsze rozwiązania oraz współpracujemy z doświadczonymi i godnymi zaufania specjalistami.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Monter wentylacji wyjazd do CHILE (zjazd klimatyczny COP25)

Obowiązki:

-montaż kanałów wentylacyjnych

– nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem wentylacji podczas zjazdu klimatycznego

Wymagania:

-dokładność w wykonywanych obowiązkach

-gotowość do wyjazdu

– zaradność

– samodzielność

– doświadczenie

Oferujemy:

– umowa o pracę

– ubezpieczenie

– zakwaterowanie

– 3 posiłki dziennie

–  przelot

– stałe wynagrodzenie

– stawka 11 euro brutto/godzinę

Praca od 01.09.-20.12.2019 r z możliwością dalszej współpracy.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV przez stronę gratka.pl