Monter termoizolacji (k/m) – Niemcy

Oferta pracy z dnia: 2017/10/11
Oferta ważna do dnia: 2017/11/11
Pracodawca: Concept Plus Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Niemcy, Dolna Saksonia, Brema
Rodzaj pracy: Inna, Sezonowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę, Inna

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

Zakres obowiązków:

• Montaż izolacji zewnętrznej na budynkach, blokach mieszkalnych, domkach prywatnych
• Montaż rusztowań, zacieranie kleju na elewacji
• Tynkowanie

Czego oczekujemy, jeśli się zdecydujesz:

• Kilkuletniego doświadczenia na podobnym stanowisku
• Wytrzymałości fizycznej
• Zdolności do szybkiego przystosowywania się

• Zatrudnienie na dłuższy okres
• Wynagrodzenie13-15euro brutto/h + dodatki
• Komfortowe zakwaterowanie
• Wsparcie polskiego koordynatora

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem: monter termoizolacji na adres e-mail podany w danych kontaktowych.

Kontakt:
ul. Tadeusza Kościuszki 15/2
45-064 Opole
48774130024
Email: opole@cp-personal.com