Monter sieci telekomunikacyjnych

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Telima Poland sp. z o.o.
Miejsce pracy: Aalen, Aachen
Oferowane wynagrodzenie brutto: 5500
Rodzaj pracy: Stała, Sezonowa

Solutions 30

Solutions 30 to założona w 2003 roku firma z obszaru nowych technologii cyfrowych. Ambicją grupy jest umożliwienie wszystkim osobom prywatnym i firmom dostępu do stale postępujących zmian technologicznych. Zorganizowane wokół europejskiej sieci ekspertów i techników Solutions30 każdego dnia zapewnia swoim klientom techniczne wsparcie na miejscu lub wsparcie zdalne oraz pomoc w zakresie nowych technologii. Telima Poland do polski oddział grupy.

Obowiązki:

Instalacja sieci telekomunikacyjnej u klientów prywatnych

Konserwacja, serwis i utrzymanie urządzeń sieciowych

Raportowanie z przebiegu pracy

Wymagania:

Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)

Prawo jazdy kat. B

Nie wymagamy doświadczenia – zapewniamy szkolenie

Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa min. 4000 zł netto + premie + dieta 15 euro/dn. + zakwaterowanie)

Premia wg ilości wykonanych instalacji

Możliwość pracy jako niezależny podwykonawca

Zakwaterowanie i pokrycie kosztów wyżywienia

Służbowy telefon, komputer i samochód

Zapewnienie sprzętu niezbędnego do wykonania instalacji

Kurs językowy i wsparcie językowe koordynatora

Wyślij swoje zgłoszenie poprzez formularz dostępny na stronie:

(jeśli link nie działa, skopiuj go bez spacji do paska przeglądarki)