Masażystka, Kosmetyczka, Kosmetolog, Fizjoterapeuta

Branża: Uroda, Inne
Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Sakura Luxury Day Spa
Miejsce pracy: Katowice
Oferowane wynagrodzenie brutto: 2500

Salon Spa poszukuje Masażystek, Kosmetyczek, Kosmetologów, Fizjoterapeutów

Witam,

Salon Spa w katowicach posiadający 5 niezależnych gabynetów do pracy w tym jeden kosmetyczny oraz jeden z sauna. Salon ma powierzchnie 140 m2, czynny jest od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 10 do 21. Salon powstał 1.06.2015 r. i jest pręznie rozwijającą sie placówka wykonująca zabiegi na cialo oraz różnego rodzaju masaże zarówno relaksacyjne jak i lecznicze, Oraz Orientalne zarówno dla kobiet jak i dla Mężczyzn. Zaznaczamy iż Masaże relaksacyjne wykonujemy również w formie masażu całościowego gdzie masujemy całe ciało.

Prosimy o składanie CV wraz ze zdjeciem, Cv bez zdjęć nie będą rozpatrywane.

Planowane spotkania z kandydatami odbywac sie będą końcem czerwca oraz w lipcu.

Wykonywanie zabiegów dostępnych w ofercie Spa oraz wykonywanie prac zwiazanych z praca w Salonie

Do obowiazaków pracowników należy dbanie o stanowiska pracy, sumienne wykonywanie zabiegów oraz dbanie o miejsce pracy.

Poszukujemy certyfikowanych pracownków jak i pracowników którzy chca kształcic sie w kierunkach zwiazanych z praca w naszej placówce

Poszukujemy

Fizjoterapeutów (minimum rozpoczecie studiów lub licencjat) Kosmetologów (minimum rozpoczecie studiów lub licencjat) Kosmetyczek (minimum rozpoczęcie nauki na kierunku technik kosmetyczny badz z certyfikatem a także po kursach) Masażystek (minimum po kursach lub w trakcie nauki w techniku masazu)

Mile tez widziane osoby bez doświadczenia oraz nie posiadające certyfikatów zawodowych które chcą pracować w tych zawodwach i sie w nich kształcić. Dla takich osób ustalamy również indywidualna scieżke rozwoju dostosowana do oferty Salonu.

Praca jest przeznaczona dla osob które szukaja stałego zatrudnienia badz szukaja pracy dodatkowej w tych zawodach. Praca jest w wymiarze od 35 do 45 godzin tygodniowo lub jezeli jest to mozliwe to wiecej. W przypadku pracy dodatkowej jest to mniejszy zakres godzin.

Wynagrodzenie jest podzielone na wynagrodzenie podstawowe oraz wynagrodzenie prowizyjne za każdy wykonany zabieg.