Malarz (17€/h netto) , Murarz( 15€/h netto) , Betoniarz , Szpachlarz

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Work On Personal LTD
Miejsce pracy: Niemcy , Berlin , Holandia, Hamburg , Monachium
Numer referencyjny: Malarz / Murarz
Oferowane wynagrodzenie brutto: 12000
Opcje dodatkowe: Program 50+

Opis firmy:

Dla naszych klientów w Niemczech i Holandii poszukujemy :

Murarz klinkieru – 15€/h netto + darmowe zakwaterowanie (Holandia)

Malarz – 17€/h netto ( 13,50€/h brutto+ 7€/h netto do każdej godziny)- Komunikatywny język niemiecki

Malarz – 10€/h + 50€ dieta/dzień – podstawowy język niemiecki ( możliwość pracy w grupie)

Obowiązki:

malarz- malowanie , szpachlowanie itp

Murarz – murowanie z klinkieru

Wymagania:

doświadczenie na danym stanowisku

Dla malarza z stawką 17€/h netto – koniecznie komunikatywna znajomość języka niemieckiego

mile widziane własne auto na dojazd

Umowa o pracę , niemiecka lub holaenderska (dla murarza)

tygodniowe zaliczki

pomoc w zakwaterowaniu

pomoc polskiego koordynatora

Informacje dodatkowe:

Obecnie prowadzimy rekrutację na różne stanowiska w Holandii , Niemczech i Austrii

Poszukujemy osób w zawodzie:

Elektryk

Hydraulik

Spawacz

Ślusarz / monter konstrukcji

Monter KartonGips

Malarz

Betoniarz – kosmetyka betonu