Magister Farmacji

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Klient Gratka.pl
Miejsce pracy: Otrębusy
Opcje dodatkowe: Program 50+

Miejsce pracy: Otrębusy( 35min. od centrum Warszawy WKD)

Opis stanowiska

Typowe obowiązki samodzielnego magistra farmacji. Praca: 8:00-15:00, 14:00-21:00, 2 soboty w miesiącu: 8:00-16:00.

Wymagania

Wykształcenie wyższe kierunkowe- farmacja. Doświadczenie nie wymagane. Podstawowa znajomość programu KAMSOFT. Sumienność, dokładność, rzetelność. Łatwość nawiązywania kontaktów. Umiejętność pracy ze starszym pacjentem. Samodzielność.

Oferujemy

Umowę o pracę. Motywacyjny system premiowy. Praca w młodym zespole. Koleżeńską i przyjazną atmosferę w pracy. Realną możliwość rozwoju i zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego. Miejsce pracy 3min. od stacji WKD Otrębusy, bezpłatne miejsce parkingowe