Magazynier

Oferta pracy z dnia: 2018/06/21
Oferta ważna do dnia: 2018/07/22
Pracodawca: Serwis Personalny Nowoczesna Agencja Pracy
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer referencyjny: magazynier.2018
Rodzaj pracy: Sezonowa
Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Magazynier

Jako Agencja Pośrednictwa Pracy „Serwis Personalny”, nr certyfikatu 6800. Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy pracownika na stanowisko

Magazyniera

Miejsce pracy: Gdańsk Kowale

Nasz Klient jest producentem i dystrybutorem nowoczesnych systemów wydechowych.

Obowiązki:

-załadunek i rozładunek towarów na magazynie
-rozmieszczanie towaru na odpowiednie regały
– obsługa wózka widłowego
-inne proste prace magazynowe

Wymagania:-uprawnienia na obsługę wózków widłowych
-minimalne doświadczenie w pracach magazynowych
-odpowiedzialność
-chęci do pracy-praca na jedną zmianę ( 8-16)
-umowę zlecenie
-stawka 12 zł netto/h

Kontakt:
Al. Grunwaldzka 87/91 lok.11
Gdańsk
583400013
Email: praca@personalnyserwis.com