Magazynier

Oferta pracy z dnia: 2017/03/20
Oferta ważna do dnia: 2017/04/20
Pracodawca: Work Service S.A.
Miejsce pracy: Skierniewice
Numer referencyjny: MM/2017/3/179
Rodzaj pracy: Stała, Sezonowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Zadania na stanowisku:

  • załadunek i rozładunek wskazanego asortymentu
  • koordynacja czynności załadunkowych zgodnie z wewnętrznymi standardami
  • pakowanie towaru
  • przyjmowanie dostaw
  • utrzymywanie porządku w magazynie
  • praca w warunkach mroźni

Od Kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia min. zawodowego
  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • przynajmniej roku doświadczenia na podobnym stanowisku
  • aktualnych badań sanitarno-epidemiologicznych
  • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • oferty promocyjne wielu partnerów Work Service S.A.
  • możliwość skorzystania z ubezpieczeń grupowych na życie oraz NNW
  • możliwość zakupu kart MULTISPORT lub OK SYSTEM
Kontakt:
Email: anna.szczepanska@workservice.pl