LEGALNA praca na WAKACJE! Praca DLA STUDENTÓW – Niemcy

Oferta pracy z dnia: 2019/06/03
Oferta ważna do dnia: 2019/07/04
Pracodawca: Concept Plus Sp. z o. o.
Miejsce pracy: Haren (Ems) / Wietze (Dolna Saksonia)
Rodzaj pracy: Sezonowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Opcje dodatkowe: Dla studentów

Studencie, szukasz legalnej i pewnej pracy na wakacje? Chcesz dorobić? Zgłoś się do nas już dziś! Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) oferuje pracę na produkcji na niemieckich warunkach!

PRACA DLA STUDENTÓW!

Pracownik produkcji (k/m) – branża mięsna – Niemcy

Miejsce pracy: Haren (Ems) / Wietze  (Dolna Saksonia)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Pakowanie i przepakowywanie produktów drobiarskich
  • Kontrola jakości
  • Wykonywanie prac fizycznych przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych

WYMAGANIA:

  • Wytrzymałość fizyczna
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego mile widziana, ale niewymagana
  • Mile widziany własny samochód
  • Wynagrodzenie w wysokości 10€ brutto/h oraz dodatki i premie, czyli przy przepracowanych 172 h Twoje wynagrodzenie wyniesie nieco ponad 1200 euro netto już po opłaceniu zakwaterowania!
  • Umowę o pracę na warunkach niemieckich
  • Studenci są zwolnieni ze składek ubezpieczenia społecznego
  • Komfortowe warunki mieszkaniowe
  • Wsparcie polskiego koordynatora

Zgłoszenia

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem: student na adres e-mail: opole@cp-personal.com

Concept Plus Sp. z o. o. | ul. Kościuszki 15/2 | PL 45-064 Opole | Tel. + 48 77 413 0024

Kontakt:
ul. Kościuszki 15/2
Opole
504581042
Email: opole@cp-personal.com